Praktikud

Siin on kirjas kõik NPA membershipi ehk NPA weekendi läbinute tugrigrupi liikmete info, sest nemad on NPA alal pidevalt kasvus ja saavad küsida juhatust NPA rahvusvaheliselt õpetajalt ehk Heidilt:

004_Heidi

Olen aastast 2012 NPA meetodi rahvusvaheline õpetaja.

Viin läbi Eestis NPA nädalavahetusi - järgmise ürituse info www.npameetod.ee avalehel.

Heidi Plumberg

NPA rahvusvaheline õpetaja, coach, mentor, terapeut
BQ9B3197c

Avastasin NPA meetodi (2016) enda jaoks kui olin ärevushäirega nii kinni jooksnud, et keha ei suutud üle 3 tunni üleval olla. Olin stressis, depressioonis, väsinud ja kogu keha oli hirme täis. See meetod, muutis minu elu. Täna tean täpselt, millised emotsioonid ja uskumused olid valed. Pole olemas ühtegi haigust, on ainult negatiivsed emotsioonid ja valed uskumused ehk valed arusaamised elust.
Teen NPA seansse läbi FB messangeri, Skype ja Tallinna kesklinnas.
Kirjuta mulle triinu@npapraktik.ee
Terveneda on võimalik!

Triinu Jaaksoo

NPA praktik
20181117_002546 – koopia

Leidsin tee juhuslikult NPA ja Heidi juurde seoses sooviga oma tervist parandada. Nüüd ma olen terve! Ma pole sel aastal mitte kordagi olnud nohus, köhas, viirushaiguses. Ma tunnen lõhna, maitset. Ma ei tarvita mitte ühtegi ravimit. Ma tunnen jälle rõõmu ja tänulikkust. Emotsioonid, mille olemasolu ma isegi enam ei mäletanud. Ja ma saan ja oskan ka Sind aidata!

Pakun NPA seansse Skype kaudu, Messengeri videokõne kaudu või kabinetis Tallinna kesklinnas. Pöörduda võib iga mure ja teemaga. Rohkem infot saab www.ilonasibold.ee ja meiliaadressilt npa@ilonasibold.ee

Ilona Sibold

NPA praktik
Vaike

Ma olen olnud väga emotsionaalne, elus palju nutnud. Nüüd on see muutunud. Mulle on alati meeldinun inimesi aidata. Nüüd tean, kuidas seda päriselt teha, nii et see muudab nii Sinu elu kui ka Sinu lähedaste elu. Minu poole võid pöörduda mistahes murega. NPA seansse pakun Messengeri videokõnena või Skype kaudu. Olen Sinu jaoks olemas, anna endale võimalus.

Vaike Soosaar

NPA praktik
kadri_kurm

NPA praktik alates novembrist 2017.
Pakun NPA seansse, toetan enesekindluse ja motivatsiooni hoidmisel.
Minu klient on valmis oma eesmärkide saavutamiseks pingutama.
Täpsemalt www.kadrikurm.ee

Kadri Kurm

NPA praktik, enesekindluse ja äri coach
IMG_6018

Olen kolme lapse ema, lasteaiaõpetaja, massöör ja NPA praktik. Puutun igapäevaselt kokku nii väikeste kui suurte inimestega ja näen, kuidas mõttemustrid takistavad elada oma unistuste elu. Kui tunned, et vajad muutusi ellu, siis NPA meetod on selleks kiireim viis, et korrastada oma hingeelu ja mõttemaailma. Tänu
NPA meetodile olen end ja teisi väga palju aidata saanud ja see on võrratu tunne!

Mailis Liik

NPA praktik
liisa

Liisa Kurits

NPA praktik